سه شنبه , ۲ مرداد , ۱۴۰۳
خانه / نمونه کار

نمونه کار

ارزش و دارایی های هر سازمان با تکیه بر نیروهای انسانی ، می تواند کسب مقام و یا دریافت لوح های تقدیر و … باشد . بسیاری از اصناف دوره های گذرانده شده یا مقام های کسب شده را بزرگ جلوه می دهند . اما براستی ارزش واقعی و در واقع دارایی چه معیا هایی دارد ؟

از نظر ما ، ارزش واقعی علاوه بر مواردی که ذکر شد ، می تواند نمونه کار ها یا پروژه های اجرا شده آن سازمان باشد ، چرا که زبان مشتری با زبان صاحب آن کسب و کار به هیچ عنوان قابل مقایسه نیست . منظور تبلیغ توسط خود شماست !!!

نمونه کار واقعی ، نمونه کاری است که دوستان و آشنایان شما با ذوق و شوق بدون بزرگ نمایی ، حرفه ما رو تبلیغ می کنن . در واقع بدون هیچ چشم داشتی از ما تعریف و تمجید می کنند .

ما بدنبال تعریف از تجهیزات و اینکه نمونه کار های ما این است و آن است !!! نیستیم ، من و تیم آتلیه حمید عاشق کارمون هستیم ، هر روز تازه می شویم و می کوشیم لحظات عاشقانه شما رو به خارق العاده ترین حالت ممکن به تصویر بکشیم . واقعا لذت بخشه مشغول کاری باشی ، که عاشق آن هستی …

مشتریان زیادی بواسطه نمونه کار های قبل تر داشته ایم ، عروس داماد های سال های گذشته ، اکنون پدر و مادر شده اند و چه لذتی از این بالاتر که در مراسم عروسی دوستان ، خواهر و یا برادرشان ، دوباره ایشان را ملاقات کنیم .

 در راستای حفظ حریم شخصی مشتریان ، رعایت اصل امانتداری و قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران و همچنین اتحادیه عکاسان ، از انتشار هرگونه تصاویر صورت عروس معذور هستیم . نمونه کار های ما همانطوریکه ذکر شد ، بین دوستان و آشنایانتان جستجو کنید .