شنبه , ۲۹ اردیبهشت , ۱۴۰۳
خانه / بلاگ / دوران نامزدی چگونه باشیم؟

دوران نامزدی چگونه باشیم؟

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

دوران نامزدی یکی از بهترین فرصت های آشنایی دختر و پسر است . دورانی که می بایست همدیگر را خوب  بشناسید و در ادامه با توکل به خدا پایه و اساس زندگی مشترک را بنا کنید . در ادامه این پست قصد داریم در خصوص دوران نامزدی موفق صحبت کنیم . منظور این مقاله این نیست که رفتارتون را عوض کنید و در واقع خودتون نباشید !! فقط کافیست مراقب رفتار خودتون باشید و سعی کنید در اجتماع هم به همین گونه ظاهر شید .

در دروران نامزدی با خانواده همسر چگونه باشیم
در دروران نامزدی با خانواده همسر چگونه باشیم

دوران نامزدی چگونه باشیم؟

خوب شما تازه وارد هستید ! پس بهتره کم حرف باشید تا جو را دریابید . البته مراقب باشید از اونور بوم بیوفتید و خدایی نکرده ” از دماغ فیل هم نیوفتید ”

همینطور که کم حرف هستید و می بایست شنونده خوبی باشید ، پس گوش ها را فعال تر کنید . وقتی  کسی از فامیل یا خانواده نامزدتون درحال توصیف ماجرایی است ، به چشمانش زول نزنید . بجاش خوبه که با جذابیت هرچه تمام تر حتی اگر ماجرایی رو تعریف می کنه دوست ندارید چشمتون را گرد کنید یا اصلا یه حرفی مثل چقدر زیبا و … به نشانه تائید بگید . آفرین به شما …

اعتدال در هر کاری خوبه ، پس خیلی هم مثبت نباشید ، اگه کسی باهاتون شوخی کرد ، شما هم شوخی کنید ، اما مراقب باشید ، جلف نشید و زیادی خودمونی هم نشید .

دوران نامزدی درست مثل روز اول رفتن به محل کار جدید است ! همه در حال محک زدن شما اند و بی رحمانه قضاوت می کنند ، اگر ناهار و شام رو افتخار دادین خونه نامزد عزیزتون باشید ، کمک کنید اما زیادی گرم کار نشید !!! خخخخ مخصوصا شماییکه با جناق داری !! در این شرایط طاقت فرسا شما تبدیل به خودشیرین کن ، لوس ووو تبدیل خواهید شد 🙁

” چایی نخورده فامیل شدی ؟ ” درسته چایی خورده اید و فامیل شدید ، اما مراقب باشید ضد حال های اینجوری باشید . منظورمون صمیمیت با اعضا خانواده و فامیل نامزد گرامی است ! بله دیگه ، بهترین کار این است که پشت ‏سر نامزدتان حرکت کنید و فاصله ایمینی را رعایت کنین (:

مراقب باشید ” کلّه کلاهتون سوراخ نباشه “منظور دروغ گفتن و تظاهر کردن  است .  «صداقت» اولین و مهمترین نکته برای شروع یک زندگی مشترک و سالم و موفق است . پس به خودتون و نامزد عزیزتون ، دورغ نگید . ممکنه نامزدی به عقد و مراسم عروسی منتهی نشه ! شاید تو ذوقتون بخوره اما خیلی بهتره در عقد یا بعد از عروسی همه چی رو بشه و بقیه شو دیگه خودتون می تونین حدس بزنید . ” خشت اول گر نهد معمار کج تا ثریا می رود دیوار کج ” پس مراقب خشت های زندگی مشترک آیندتون باشید .

آیا ریز و درشت زندگی مان را برای نامزدمان بگوییم ؟  جواب منفی است ، چرا که خیلی از رازها بعد از آشکار کردن فقط باعث سوء تفاهم می شود و نامزدی را به هم می ریزد .( منظورمون این نیست که دروغ بگیدا ) برای مثال آیا شما باید در مورد روابط قبلی خودتون همه چیز را به نامزدتون بگید ؟

جواب روانشناسان یک نه با شرط و شروط است ! روانشناسان می گویند  که لازم نیست تمام جزییات را بگید ، کافیست بگید کسانی بوده اند اما ، الان تو در زندگی من هستی ، تعهدی به هم نداشتیم که حالا بخواهم رابطه مون را برات تعریف کنم .

امیدواریم بزرگترین جراح و متخصص عالم ، قلب شما دو نفر را با شکوه و زیبایی تمام به هم پیوند زند . ..

با احترام آتلیه حمید ( خدمات عکاسی و فیلمبرداری مجالس )

درباره‌ی hamidstudio

به قول جبران خلیل جبران " اگر نتوانی با عشق کار کنی و عاشق کارت نباشی ، بهتر است کارت را رها کنی ، در کوچه بنشینی و از کسانی که کارشان را دوست دارند صدقه بگیری " من و تیم استودیو حمید عاشق این هستیم که فیلم و عکس مراسم عروسی شما رو را با سبک جدید و زیبا به تصویر بکشیم و لبخند رضایت شما رو ببینیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *