خانه / دعوت به همکاری

دعوت به همکاری

تبلیغات رایگان آرایشگاه عروس ، تالار پذیرایی
تبلیغات رایگان آرایشگاه عروس ، تالار پذیرایی ، تشریفات عروسی

حدود ۴۰ میلیون کاربر اینترنت در ایران به صورت روزانه اطلاعات کالا و خدمات مورد نیاز خود را از اینترنت به دست می آورند . در این میان وب سایت آتلیه حمید ، دارای ترافیک بسیار مطلوب با کلمات کلیدی مرتبط با صنف عکاسی و فیلمبرداری مجالس عروسی است . کلماتی که هر روز جنگ بر سر آن وجود دارد و مدیران سایتها می کوشند تا رتبه بهتری نسبت به رقبا داشته باشند .

علاوه بر این قیمت بالای تبلیغات در سطح اینترنت ، خود تافته جدا بافته است ، بطوریکه می بایست ماهانه مبلغی از سود کسب و کار خود را به آن اختصاص دهیم . صادقانه حتی با پرداخت هزینه های گزاف ، بازهم فیدبکی که مورد انتظار است بوجود نخواهد آمد ، چرا که بنر تبلیغاتی ما و شما می بایست بین هزاران تبلیغ دیگر دیده شود . باز سوال پیش می آید چند درصد احتمال دارد از بین این همه تبلیغ ، ما دیده شویم !!!

با بررسی و تحلیل به این نتیجه رسیدیم ، بهترین مکان برای تبلیغات ،  ما و شما هستیم ، آب در کوزه ما تشنه لبان می گردیم . بله ، بدون پرداخت هزینه با توجه به ارتباط صنف مجالس عروسی ( گل فروشی ، آرایشگاه های عروس ، پیرایشگاه داماد ، تالار های پذیرایی ، تشریفات عروسی ،مزون عروس و … ) می توانیم با یکدیگر همکاری دوجانبه ای داشته باشیم .

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تبلیغات رایگان اصناف مرتبط ، با ما در تماس باشید