شنبه , ۲۹ اردیبهشت , ۱۴۰۳
خانه / رزرو وقت مشاوره

رزرو وقت مشاوره

رزرو آنلاین وقت مشاوره آتلیه عروس

هم اکنون وقت مشاوره حضوری خود را در آتلیه عروس حمید رزرو نمایید …

اگر به دنبال آتلیه ای با کادر متخصص هستید تا با خیال راحت فیلمبرداری و عکاسی عروسی را بدستشان بسپارید ، ما توانیم یکی از عاقلانه ترین انتخاب ها برای شما باشیم . نمی گوییم بهترین هستیم ، چون بهترین مختص خالق یکتاست ، اما خیالتون راحت ، بکارمون واردیم…

و اینک روز مشاوره :

  • ارائه مشاوره توسط مدیریت آتلیه
  • بررسی خواسته های شما
  • مشارکت و همفکری با شما در روند جلسه
  • شخصی سازی پکیج انتخابی ، طبق هزینه شما
  • مشاهده نمونه کار فیلمبرداری و عکاسی عروسی
  • مذاکره جهت عقد قرارداد در صورت درخواست شما

بر خلاف سایر مجموعه ها ، شما بعد از تعیین وقت ، مستقیم با مدیریت آتلیه مشاوره خواهید داشت . نه با پرسنل یا واسطه ها !!! این موضوع وجه تمایز بزرگ آتلیه عروس حمید با سایر موسسات است .

از قدیم گفته اند پیشگیری بهتر از درمان است ، پس اگر قصد انتخاب آتلیه را در سر دارید ، خالی از لطف نیست برای کسب اطلاعات بیشتر ، از ما رایگان مشاوره بگیرید . شما متفاوت از دیگران عمل کنید و خشت اول را به درستی قرار دهید چرا که به قول معروف “خشت اول را گر نهد معمار کج / تا ثریا می رود دیوار کج “

مدیریت آتلیه با در اختیار قراردادن تجربیات ، علم و دانش خود را در حوزه فیلمبرداری و عکاسی مجالس ، به شما کمک می کند با دیدی باز و خیالی راحت ، آتلیه عروس خود را انتخاب کنید  ( حتی اگه ما افتخار هنرنمایی در شب عروسی شما را نداشته باشیم … )

کنسل کردن جلسه یا تغییر زمان آن :

خواهشمندیم جهت تغییر زمان و یا کنسل نمودن ، ۴۸ ساعت قبل از شروع جلسه‌ی مشاوره ، این مهم را از طریق شماره تماس های ۰۹۱۲۲۹۰۸۲۳۴ – ۰۹۱۹۲۹۰۹۲۳۴ و ۷۷۲۳۰۷۷۲-۰۲۱ به مشاورین آتلیه اطلاع دهید .